Nr katalogowy: 241

Stanisław CZAJKOWSKI (1878 - 1954)

Nr katalogowy: 241

Dom Rybaka w Kazimierzu

olej, płótno, 44 x 70,5 cm; sygn. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI;