Nr katalogowy: 239

Stanisław CZAJKOWSKI (1878 - 1954)

Nr katalogowy: 239

Z okna pracowni

olej, płótno, 60 x 88 cm; na odwrocie nr inw.: St. Cz. / inw. 291