Nr katalogowy: 270

Carl Maria Nicolaus HUMMEL (1821-1907)

Nr katalogowy: 270

Pejzaż

akwarela, papier, 31,7 x 49 cm (w świetle oprawy); sygn. l.d.: C Hummel 1870