Nr katalogowy: 272

Zofia DZIURZYŃSKA-ROSIŃSKA (1901 - 1979)

Nr katalogowy: 272

Łazienki

olej, płótno, 42,5 x 67,5 cm; sygn. l. d.: Z. Dziurzyńska-Rosińska