Nr katalogowy: 268

Antoni KOZAKIEWICZ (1841 - 1929)

Nr katalogowy: 268

Oblężenie fotografa

olej, płótno dublowane, 85 x 120 cm sygn. p. d.: A. Kozakiewicz