Nr katalogowy: 266

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

Nr katalogowy: 266

Róże w wazonie

olej, płótno, 50 x 73,5 cm; sygn. p. d.: 1922 / Wł. Terlikowski (końcówką pędzla w masie)