Henryk DIETRICH (1889-1948)

223
Widok z Bramy Floriańskiej na Barbakan w Krakowie; olej, tektura, 48,5 x 69 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Michał STAŃKO (1901-1969)

224
Owce na hali olej, tektura na sklejce, 50 x 69,5 cm; sygn. p. d.: M. Stańko.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

225
Capri - altana w słońcu, 1929 olej, płótno, 61 x 81 cm; sygn. l. d.: Bratkowski / Capri 1929
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Stanisław WITKIEWICZ (1851-1915)

226
Morskie Oko olej, płótno, 20,5 x 24,7 cm; na odwrocie p. d. sygn. S. Witkiewicz (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Karol KLOPFER (1859-1937)

227
Przed kościołem, 1906 olej, płótno, 61 x 77 cm; sygn. l. d.: K. Klopfer / 1906
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Teodor ZIOMEK (1874-1937)

228
Pejzaz zimowy, 1928 olej, płótno, 70 x 105,5 cm; sygn. p. d.: T. ZIOMEK / 1928
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

229
Las zimą - kobieta z chrustem olej, płótno, 58 x 78 cm; sygn. l. d.: M.G. Wywiórski
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

230
Dobre rady olej, płótno, 75 x 100,5 cm; sygn. l. d.: W. Wodzinowski
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

231
Hucuł na koniu olej, tektura, 65,5 x 91 cm; sygn. l. d.: FPautsch
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

232
Młody góral, 1863 olej, płótno, 76 x 62 cm; sygn. p. d.: F. Sypniewski / War.[szawa] 1863
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

233
Polowanie par force olej, płyta, 59 x 69,5 cm; sygn. l.d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

234
Napad wilków olej, płótno, 56 x 92,5 cm; sygn. l. d.: Cz. Wasilewski
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

235
Fragment Panoramy - Berezyna olej, płótno, 92,5 x 141,5 cm; sygn. l. d.: Wojciech Kossak
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Witold ZACHAREWICZ (1929-1987)

236
Piwonie, 1980 olej, płótno, 50 x 40 cm; sygn. p. d.: Zachar
Cena wywoławcza. 2 700 zł

237
Chryzantemy olej, płótno, 76 x 60 cm; sygn. p. d.: Zachar
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Alicja HALICKA (1894-1975)

239
Martwa natura z błękitnym wazonem i książką, ok. 1927-1930 olej, płótno, 50 x 61 cm
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

240
Przekupki lwowskie, ok. 1935 olej, tektura, 34,5 x 50 cm; sygn. l. d.: EErb
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Grzegorz MENDOLY (?- 1943)

241
Cyganka olej, tektura, 60 x 49 cm; sygn. p. g.: G. Mendoly / - 935 -
Cena wywoławcza. 12 700 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

242
Kwiaty w wazonie olej, płótno, 81,5 x 49 cm; sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

243
Idylla II [Szczęśliwe życie, Sielanka, Ekloga], 1922 olej, płótno, 64,5 x 79,5 cm; sygn. l. d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza. 550 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

244
Anioł wskaże słowo, 1923 olej, sklejka, 57 x 73,5 cm; sygn. p. d.: Wlastimil Hofmann 1923
Cena wywoławcza. 42 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

245
Nike 1916 roku olej, tektura, 91,5 x 73 cm; sygn. l. d: Wlastmil Hofmann
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

246
Dworek Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, 1939 olej, tektura, 22 x 31 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 000 zł

247
Przed kościołem aplikacja, filc, 23 x 40 cm. Na odwrocie dedykacja okolicznościowa z 1953 roku
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

248
Portret żony artysty patrzącej na Wawel olej, tektura, średn. 7 cm (w świetle okrągłej oprawy); sygn. u dołu wzdłuż okrągłej krawędzi: Wlastimil Hofmann 1921
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

249
W ogrodzie olej, deska, 69,5 x 104 cm; sygn. p. d.: 1920 J Malczewski
Cena wywoławcza. 170 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

250
Bukiet polnych kwiatów olej, tektura, 50 x 34 cm; sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 9 500 zł

251
Pejzaż olej, tektura, 29 x 42 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888 -1981)

252
Staś i Haneczka przy fortepianie olej, tektura, 46,5 x 58 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

253
Krajobraz ukraiński olej, płótno, 45 x 64 cm; sygn. l. d.: L Wyczółkowski 1910
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Karol LARISCH (1902-1935)

254
Pejzaż z Zakopanego, 1929 olej, płótno, 61 x 80,5 cm; Na odwrocie resztki naklejki z wystawy oraz
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Otto PIPPEL (1878-1960)

255
Lato nad jeziorem Starnberg olej, płótno, 80,5 x 100,5 cm; sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Olga BOZNAŃSKA (1865 - 1940)

256
Portret oficera, ok 1915-20 olej, tektura, 75,5 x 47,5 cm; sygn. u góry pośrodku: Olga Boznańska
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Władysław PODKOWIŃSKI (1866-1895)

257
Ogrodnik [Ogrodnik z taczką], 1894 olej, płótno, 65 x 54,3 cm;sygn. l. d.: and. ansgary / 94 / RADACHÓWKA
Cena wywoławcza. 1 500 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

258
Anioł, 1937 olej, tektura, 47 x 54,5 cm; sygn. p. d.: S Ż / 37
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Aleksander KOTSIS (1836-1877)

259
Tors męski - studium olej, papier naklejony na tekturę, 30 x 45,5 cm; p. g.: AK (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 24 000 zł

260
Autoportret przy sztaludze, ok. 1930 olej, płótno, 66 x 50 cm; sygn. p. d.: WWeiss
Cena wywoławcza. 31 000 zł

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

261
Półakt kobiety z wachlarzem,lata 40.XXw. olej, płótno, 65,5 x 50 cm; sygn. l. g.: WWeiss
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

262
Portret dziewczyny olej, tektura, 48 x 27 cm; sygn. u dołu: WT.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

263
Portret kobiety olej, tektura, 24 x 32 cm; Na odwrocie nalepka autorska
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

264
Portret Wiktorii Samowicz Świątkowskiej olej, tektura, 70 x 59,5 cm; sygn. z prawej A. Karpiński / 1950. r.
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

265
Portret Eufrazyny z Ogińskich, ok. 1750 olej, płótno, dublowane, 69 x 58,5 cm; napis na licu z lewej u góry
Cena wywoławcza. 6 000 zł

266
Portret hrabiny Rydzyńskiej, ok. 1750 olej, płótno dublowane, 72,5 x 59 cm (krosno w kształcie ośmioboku).
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Stanisław SĘK (XIX/XX w.)

267
Portret młodej kobiety, 1906 olej, płótno dublowane, 135,5 x 98,5 cm; sygn. p. d.: St. Sęk 1906
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Wilhelm KOTARBIŃSKI (1849-1921)

268
Strzelające z łuku - sielanka rzymska olej, płótno, 50,5 x 125 cm; sygn. l. d.: WKotarbiński
Cena wywoławcza. 160 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

269
Pejzaż ze sztafażem olej, deska parkietowana, 49 x 71 cm
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Malarz nieokreślony polski, XVIII w.

270
Św. Antoni olej, płótno, 100 x 56 cm
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Malarz nieokreślony (XIX w.)

271
Madonna karmiąca - Madonna z zieloną poduszką, ok. 1850 według Andrea di Bartolo SOLARI zw. SOLARIO (1465-1524); olej, blacha, 7,3 x 13 cm.
Cena wywoławcza. 1 300 zł