Henryk DIETRICH (1889-1948)
Nr katalogowy223
Widok z Bramy Floriańskiej na Barbakan
w Krakowie;
olej, tektura, 48,5 x 69 cm;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Nr katalogowy230
Dobre rady
olej, płótno, 75 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: W. Wodzinowski
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Nr katalogowy233
Polowanie par force
olej, płyta, 59 x 69,5 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy235
Fragment Panoramy - Berezyna
olej, płótno, 92,5 x 141,5 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak
Cena wywoławcza.
90 000 zł
Erno ERB (1890-1943)
Nr katalogowy240
Przekupki lwowskie, ok. 1935
olej, tektura, 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: EErb
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy246
Dworek Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Sulejówku, 1939
olej, tektura, 22 x 31 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Nr katalogowy250
Bukiet polnych kwiatów
olej, tektura, 50 x 34 cm;
sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Karol LARISCH (1902-1935)
Nr katalogowy254
Pejzaż z Zakopanego, 1929
olej, płótno, 61 x 80,5 cm;
Na odwrocie resztki naklejki z wystawy oraz
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy258
Anioł, 1937
olej, tektura, 47 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: S Ż / 37
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)
Nr katalogowy262
Portret dziewczyny
olej, tektura, 48 x 27 cm;
sygn. u dołu: WT.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Malarz nieokreślony (XVIII w.)
Nr katalogowy265
Portret Eufrazyny z Ogińskich, ok. 1750
olej, płótno, dublowane, 69 x 58,5 cm;
napis na licu z lewej u góry
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Malarz nieokreślony polski, XVIII w.
Nr katalogowy270
Św. Antoni
olej, płótno, 100 x 56 cm
Cena wywoławcza.
4 500 zł