Nr katalogowy: 267

Stanisław SĘK (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 267

Portret młodej kobiety, 1906

olej, płótno dublowane, 135,5 x 98,5 cm; sygn. p. d.: St. Sęk 1906