Nr katalogowy: 264

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 264

Portret Wiktorii Samowicz Świątkowskiej

olej, tektura, 70 x 59,5 cm; sygn. z prawej A. Karpiński / 1950. r.