Nr katalogowy: 244

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 244

Anioł wskaże słowo, 1923

olej, sklejka, 57 x 73,5 cm; sygn. p. d.: Wlastimil Hofmann 1923