Nr katalogowy: 268

Wilhelm KOTARBIŃSKI (1849-1921)

Nr katalogowy: 268

Strzelające z łuku - sielanka rzymska

olej, płótno, 50,5 x 125 cm; sygn. l. d.: WKotarbiński