Nr katalogowy: 271

Malarz nieokreślony (XIX w.)

Nr katalogowy: 271

Madonna karmiąca -

Madonna z zieloną poduszką, ok. 1850 według Andrea di Bartolo SOLARI zw. SOLARIO (1465-1524); olej, blacha, 7,3 x 13 cm.