Nr katalogowy: 265

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

Nr katalogowy: 265

Portret Eufrazyny z Ogińskich, ok. 1750

olej, płótno, dublowane, 69 x 58,5 cm; napis na licu z lewej u góry