Nr katalogowy: 266

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

Nr katalogowy: 266

Portret hrabiny Rydzyńskiej, ok. 1750

olej, płótno dublowane, 72,5 x 59 cm (krosno w kształcie ośmioboku).