Nr katalogowy: 243

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 243

Idylla II

[Szczęśliwe życie, Sielanka, Ekloga], 1922 olej, płótno, 64,5 x 79,5 cm; sygn. l. d.: Pankiewicz