Nr katalogowy: 254

Karol LARISCH (1902-1935)

Nr katalogowy: 254

Pejzaż z Zakopanego, 1929

olej, płótno, 61 x 80,5 cm; Na odwrocie resztki naklejki z wystawy oraz