Nr katalogowy: 248

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 248

Portret żony artysty patrzącej na Wawel

olej, tektura, średn. 7 cm (w świetle okrągłej oprawy); sygn. u dołu wzdłuż okrągłej krawędzi: Wlastimil Hofmann 1921