Nr katalogowy: 253

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 253

Krajobraz ukraiński

olej, płótno, 45 x 64 cm; sygn. l. d.: L Wyczółkowski 1910