Nr katalogowy: 232

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

Nr katalogowy: 232

Młody góral, 1863

olej, płótno, 76 x 62 cm; sygn. p. d.: F. Sypniewski / War.[szawa] 1863