Maciej GĄBKA (ur. 1993)

1
Fragmentation of the surface VIII, 2014 serigrafia na szkle; 19 x 25 x 0,8 cm.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Maciej GĄBKA (ur. 1993)

2
Fragmentation of the surface X, 2014 serigrafia na szkle; 19 x 25 x 0,8 cm.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Maciej GĄBKA (ur. 1993)

3
Line Composition I, III - dyptyk, 2014 maszyna do pisania, papier graficzny, płótno lniane;
17,5 x 12,5 cm (każda z prac)
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł

Iwona CUR (ur. 1978)

4
Ciraetus gallicus, 2001 linoryt, papier; 125 x 126 cm (wymiar kompozycji), 139 x 140 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Iwona Cur 2001 (ołówkiem),
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena sprzedaży 3 200 zł

Zbyszko OLEŚ-WOLLENBERG (ur. 1960)

5
Broken life, 2015 inkografia, papier; 48,8 x 33 cm;
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: BROKEN LIFE PRINT II/X OLEŚ- WOLLENBERG.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 000 zł

Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)

6
Długi spacer V, 2014 litografia barwna, papier; 54,5 x 75,5 cm (kompozycja);
68,5 x 99,5 cm (arkusz);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

7
Długi spacer IX, 2014 litografia barwna, papier; 75,5 x 54,5 cm (kompozycja);
99,5 x 68 cm (arkusz);
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Stefan SŁAWIŃSKI (1948-2011)

8
Wspólna przestrzeń IV, 2010 tusz, rysiki, cienkopis, papier; 80 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: SŁAW 2010, l. d. opisany: - wspólna przestrzeń IV -.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena sprzedaży 800 zł

Stefan SŁAWIŃSKI (1948-2011)

9
Ślad dotyku, 2010 tusz, rysiki, cienkopis, papier; 66 x 51 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: SŁAW 2010.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Cena sprzedaży 800 zł

Kamil KUKLA (ur. 1989)

10
R12BOMB, 2012 piórko, tusz, papier; 21 x 29,5 cm;
sygn. na odwrocie pod oprawą.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł

Kamil KUKLA (ur. 1989)

11
R11LIMB, 2011 piórko, tusz, papier; 32 x 24 cm;
sygn. na odwrocie pod oprawą.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł

Norman LETO (ur. 1980)

12
Przekrój przez samochód wykonany z cyfrowej pianki Normana-Fussa, poddany działaniu wysokiej temperatury, 2009 custom software, 3d, fotograficzny druk archiwalny, płótno; 140 x 140 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: 2009 / NORMAN L / 1/1.
estymacja: 6 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975)

13
555, 2017 olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 555, na blejtramie napis autorski: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 23.X.2017 555.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

14
556, 2017 olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 556,
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Marlena LENART (ur. 1984)

15
Dynamika trójkąta VII, 2015 akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marlena Lenart Dynamika trójkąta VII '2015.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Marta KAWIORSKA (ur. 1983)

16
Opozycje I, 2014 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: M. KAWIORSKA / „OPOZYCJE I” /
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

17
Przejście - Dyptyk, 2017 olej, płótno; 45 x 45 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Tamara / Berdowska / 2017 / olej.
estymacja: 7 000 - 10 000 zł

Andrzej CISOWSKI (ur. 1962)

18
Bez tytułu, 2015 olej, płótno; 130 x 180 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski 2015.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Eliza KOPEĆ (ur. 1960)

19
Bez tytułu, 2003 akryl, płótno; 100 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: P. M. in MEXICO /
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

20
Bez tytułu, 2017 akryl, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger / 2017.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

21
Little Boy, 2017 olej, płótno; 27 x 33 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "LITTLE BOY" / JSłomkowski 2017.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)

22
Heart, z cyklu: Organica, 2013/2017 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: B. JARMOLIŃSKI;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Anna ORBACZEWSKA (ur. 1974)

23
Nice viue, 2013 olej, płótno; 120 x 150 cm;
sygn., dat. na odwrocie oraz na krośnie malarskim: ORBACZEWSKA 2013.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Kamila ADAMIK (ur. 1992)

24
Ciało I, 2016 olej, płyta; 150 x 84 cm;
na odwrocie opis autorski: KAMILA ADAMIK / CIAŁO / OLEJ NA PŁYCIE
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

25
Cyklon olej, akryl, płótno; 75,5 x 140,5 cm.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł

Jakub CIĘŻKI (ur. 1979)

26
Cykl trzech obrazów - XYZ, 2014 emalia akrylowa, akryl, olej, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie
estymacja: 14 000 - 16 000 zł

Viola TYCZ (ur. 1973)

27
Akt 3, 2017 akryl, płyta HDF; 33 x 34 cm;
na odwrocie autorski certyfikat autentyczności z podpisem
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł

Viola TYCZ (ur. 1973)

28
Obrazek 500+ 1, 2016 akryl, płyta HDF; 25 x 25 cm;
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Dariusz MILCZAREK (ur. 1985)

29
Lustro, 2016 tempera żółtkowa, płótno; 90 x 120 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: D. MILCZAREK / „LUSTRO” / temp. żółtkowa / 90 x 120 / 2016.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Xavery DESKUR-WOLSKI (ur. 1988)

30
Obraz 1, 2017 akryl, płótno; 110 x 141 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: XAVERY WOLSKI 2017 OBRAZ 1.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł

Aleksandra LISOWSKA (ur. 1984)

31
Gazu, 2015 technika mieszana, płyta; 70,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: A. LISOWSKA;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

Kalina HOROŃ (ur. 1992)

32
Happy little cloud, 2016 olej w sztyfcie, marker, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Kalina Horoń / Vieena 2016 / 100 x 100 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

33
Bez tytułu - Dyptyk, 2016 akryl, płótno; średn. 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. TKACZYK / 2016.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

MONSTFUR (rok założenia: 2006)

34
ZETO metal cut#2, 2014 ręcznie wycinany szablon, akryl, metalowa płyta;
99,5 x 66 cm
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł

THE KRASNALS (rok założenia: 2008)

35
Życie jest piękne. La vita e bella. Giosue. Giorgio Cantarini, z cyklu: Jews, 2016 olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: News / „Giosue / Georgio Cantarini / La VITA e Bella” / The Krasnals ‘2016.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Igor CHOŁDA [AQUALOOPA] (ur. 1978)

36
Skrypt, 2017 akryl, tusz, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. w kompozycji po prawej stronie: Aqualoopa;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Piotr SZWABE VEL PISZ (ur. 1975)

37
Z cyklu: Droga, 2012 olej, collage, płótno; 40,5 x 70,5 cm;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: c P. Szwabe vel piSZ 12' / "z cyklu: DROGA"
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983)

38
INRR - Dyptyk, 2017 olej, płótno; 100 x 100 cm (wymiar każdego z obrazów);
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: "INRR" cz. 1 (cz. 2) 2017 Gossia Zielaskowska.
estymacja: 3 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł

Andrzej TROC (ur. 1953)

39
Ramzes, 2010 akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. I dat. p. d.: A.Troc / 2010.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Dominik WOŹNIAK (ur. 1983)

40
Sebastian z przyjacielem, 2017 olej, płótno; 70 x 50 cm,
sygn. i dat. p. d.: DW 2017 / 9 IX.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Borys MICHALIK (ur. 1969)

41
Kurtyna, 2017 pastel, papier; 44 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. MICHALIK (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł

Borys MICHALIK (ur. 1969)

42
Bańki, 2017 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. l. d.: B. MICHALIK.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł

Klaudia CHOMA (ur. 1988)

43
Żadne, 2016 olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: K Choma / 2016.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Dariusz Franciszek RÓŻYC (ur. 1978)

44
MECHANICUS, z cyklu: Nie tak odległe..., 2017 akryl, płyta; 80 x 50 cm;
sygn. i dat. po środku w kompozycji: RÓŻYC / 2017 (w prostokącie);
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Katarzyna MAKIEŁA-ORGANISTY (ur. 1984)

45
Krwawnik, ćmy i muszla, 2013 tempera żółtkowa, papier; 29,7 x 21 cm.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Karolina MATYJASZKOWICZ (ur. 1980)

46
Monidło, 2016 akryl, płótno, tkanina; 60 x 80 cm (owal);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Monidło / K. Matyjaszkowicz / 2016.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Katarzyna CELEK (ur. 1988)

47
Drzewa, 2015 olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn. p. d.: K Celek.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Beata MURAWSKA (ur. 1963)

48
Promienny listopad, 2017 olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. p. d.: Beata Murawska;
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 2 500 zł