Nr katalogowy: 15

Marlena LENART (ur. 1984)

Nr katalogowy: 15

Dynamika trójkąta VII, 2015

akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marlena Lenart Dynamika trójkąta VII '2015.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł