Nr katalogowy: 22

Bartek JARMOLIŃSKI (ur. 1975)

Nr katalogowy: 22

Heart, z cyklu: Organica, 2013/2017

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: B. JARMOLIŃSKI;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł