Nr katalogowy: 39

Andrzej TROC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 39

Ramzes, 2010

akryl, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. I dat. p. d.: A.Troc / 2010.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł