Nr katalogowy: 26

Jakub CIĘŻKI (ur. 1979)

Nr katalogowy: 26

Cykl trzech obrazów - XYZ, 2014

emalia akrylowa, akryl, olej, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie
estymacja: 14 000 - 16 000 zł