Nr katalogowy: 20

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Nr katalogowy: 20

Bez tytułu, 2017

akryl, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Anna Szprynger / 2017.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł