Nr katalogowy: 35

THE KRASNALS (rok założenia: 2008)

Nr katalogowy: 35

Życie jest piękne. La vita e bella. Giosue. Giorgio Cantarini, z cyklu: Jews, 2016

olej, papier; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: News / „Giosue / Georgio Cantarini / La VITA e Bella” / The Krasnals ‘2016.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł