Nr katalogowy: 24

Kamila ADAMIK (ur. 1992)

Nr katalogowy: 24

Ciało I, 2016

olej, płyta; 150 x 84 cm;
na odwrocie opis autorski: KAMILA ADAMIK / CIAŁO / OLEJ NA PŁYCIE
estymacja: 3 000 - 4 000 zł