Nr katalogowy: 21

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

Nr katalogowy: 21

Little Boy, 2017

olej, płótno; 27 x 33 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "LITTLE BOY" / JSłomkowski 2017.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł