Nr katalogowy: 46

Karolina MATYJASZKOWICZ (ur. 1980)

Nr katalogowy: 46

Monidło, 2016

akryl, płótno, tkanina; 60 x 80 cm (owal);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Monidło / K. Matyjaszkowicz / 2016.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł