Nr katalogowy: 23

Anna ORBACZEWSKA (ur. 1974)

Nr katalogowy: 23

Nice viue, 2013

olej, płótno; 120 x 150 cm;
sygn., dat. na odwrocie oraz na krośnie malarskim: ORBACZEWSKA 2013.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł