Nr katalogowy: 32

Kalina HOROŃ (ur. 1992)

Nr katalogowy: 32

Happy little cloud, 2016

olej w sztyfcie, marker, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Kalina Horoń / Vieena 2016 / 100 x 100 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł