Nr katalogowy: 40

Dominik WOŹNIAK (ur. 1983)

Nr katalogowy: 40

Sebastian z przyjacielem, 2017

olej, płótno; 70 x 50 cm,
sygn. i dat. p. d.: DW 2017 / 9 IX.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł