Janusz ORBITOWSKI (ur. 1940)

406
Kompozycja 11/89, 1989 akryl, sznurek, płótno; 33 x 46 cm;
na odwrocie opis autorski: Janusz ORBITOWSKI
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

407
92/2012, 2012 akryl, węgiel, płótno; 100 x 81 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie na blejtramie: S. Fijałkowski 3 XI 2012 92/2012
Cena wywoławcza. 89 000 zł

Henryk WANIEK (ur.1942)

408
Salamandry, 1971 olej, deska; 50,5 x 58,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: HENRYK WANIEK / 1971. OLEJ / 60 X 50 / SALAMANDRY oraz opis ołówkiem
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Brunon TODE (ur. 1956)

409
Ugaś mnie, 1989 olej, płótno; 92 x 60 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

410
Pejzaż, 1957 olej, deska; 44 x 53 cm;
sygn. p. d.: Dominik
* do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata z tytułu droit de suite
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

411
Akt, 1975 olej, płótno; 70 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski, sygn. i dat.: IX 1975 / JERZY NOWOSIELSKI
Cena wywoławcza. 130 000 zł

Marek KWIATKOWSKI (ur. 1930)

412
Karczma w Suchej olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: M. Kwiatkowski
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Urszula BROLL-URBANOWICZ (ur. 1930)

413
Księżycowa dolina, 1979 olej, płótno; 100 x 71 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Urszula Broll-Urbanowicz 1979/ Księżycowa Dolina
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

414
Pejzaż norweski z okrętem, 1983 olej, płótno; 101 x 115 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

415
Informel, 1960 olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Kantor
Cena wywoławcza. 210 000 zł
Cena oferowana 160 000 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

416
Spacer o zachodzie słońca, 2015 olej, płótno; 117 x 125 cm;
sygn. l. d.: J Żołyniak
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

417
Bez tytułu, 1958 olej, płótno; 58 x 80 cm
sygn. i dat. p. d.: HEN.WóJCIK 58
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

418
Szczelina - czerwień w szarościach - forma przestrzenna, 1971 technika własna, relief, olej, płyta; 45 x 36 cm;
w załączniku oryginał potwierdzenia autentyczności podpisany przez Marię Kobzdej z 2007 r.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

419
Obraz 2414 - Rybokarty - Requiem dla PGR-u, 1999 olej, płyta; 69 x 100 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ. 2414/99.;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)

420
Gabinet intymności, 2004 olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Leokadia BIELSKA-TWORKOWSKA (1901-1973)

421
Martwa natura olej, tektura; 33 x 51 cm;
sygn. p. d.: L. Bielska
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

422
Martwa natura z krakowską chustą III, 1993 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

423
Pejzaż, 1954 olej, tektura; 40 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Br / KIERZKOWSKI / 1954.
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

424
Pejzaż, 1968 olej, płótno naklejone na tekturę;
25,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

425
Portret mężczyzny - nieokreślonego przemysłowca łódzkiego (Ludwika Geyera?), 1962 olej, płótno, 160,5 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Krawczyk 62 r.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Marek SUŁEK (ur. 1963)

426
White z serii: Stories, 2008 technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 180 x 130 cm;
sygn. na dole: Sułek
Cena wywoławcza. 3 500 zł
Cena oferowana 2 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

427
Pejzaż żółty, 1979 olej, płótno; 93 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: H. PŁÓCIENNIK 79
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Magdalena PELA (ur. 1989)

428
Z cyklu: Plaża, 2016 akryl, kredka, płótno; 100 x 120 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Magdalena Pela / z cyklu "Plaża" / 2016 r
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

429
Zakłopotane zakażenie wrażliwością, 2012 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie:
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1401
Portret, 1998 technika własna, papier; 37,5 x 27,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik / 1998
Cena wywoławcza. 1 400 zł
Cena oferowana 1 200 zł

Nikołaj NIKOŁAJEWICZ SOŁOMIN (XX w.)

1402
Wiosna w lesie, 1973 olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Szymon SZUMIŃSKI (1936-1986)

1403
Nabrzeże olej, płótno; 60 x 74 cm;
sygn. p. d.: Szymon
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Krystyna LIBERSKA (1926-2010)

1404
Pierrot z papugami, 1986 olej, płyta; 29 x 22 cm;
sygn. i dat p. d.: LK86
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

1405
O zachodzie słońca, 2003 akryl, płótno; 46 x 55 cm; sygn. i dat. na odwrocie: JACEK MARKUNAS/ ŁóDŹ 2003 R
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

1406
Kompozycja olej, tektura; 40 x 27 cm;
sygn. p. d.: Dawski;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Marian FIGIEL (ur. 1949)

1407
Martwe ptaki, 1999 akwarela, papier; 23,3 x 32,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Figiel 99
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Agnieszka PRAXMAYER (ur. 1964)

1408
Capri - Grotta Azzurra olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: 20.II.2004 / Ag. Praxmayer
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Małgorzata JENTA - DMITRUK (ur. 1959)

1409
Drzewa na białej ścieżce, 2013 olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: M. JENTA - DMITRUK 2013
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

1410
Pogodny dzień z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2012
olej, płótno; 56,5 x 72,5 cm;
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

1411
Kompozycja, 1985 olej, płótno; 90 x 70 cm;
sygn. p. d.: Danka Westrych '85
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)

1412
Białe miasto na Gargano, 2008 akryl, papier gruntowany; 33 x 41 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza. 2 700 zł

1413
Czarna droga do Gerolimenas, 2008 akryl, papier gruntowany; 33 x 41 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza. 2 700 zł

1414
Tesalia, 2008 akryl, papier gruntowany; 33 x 41 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza. 2 700 zł

Andrzej SADOWSKI (ur. 1926)

1415
Wenecja-Canale Grande II, 1982 akryl, płótno; 81,4 x 54,4 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. A. SADOWSKI / 1982;
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Marian BOGUSZ (1920-1980)

501
Fuga na blachę i ultramarynę, 1965 blacha, tworzywo sztuczne, 73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza. 10 000 zł
Cena oferowana 9 500 zł

Salvador DALI (1904-1989)

502
Anioł zwycięstwa brąz, kamienna podstawa; wys. całkowita: 16 cm; wys. rzeźby:11,6 cm;
na krawędzi nr odlewu 1101 (odlew wtórny)
Cena wywoławcza. 3 500 zł

601
Podpórki na sztućce - 9 sztuk sygn.: BACCARAT/ FRANCE; w etui firmowym;
Francja, firma Baccarat, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

602
Szklanica szkło krysztalowe, szlifowane, wys. 16,5 cm;
Polska?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

603
Karafka z kieliszkami szkło przezroczyste, listra rubinowa, szlifowane;
Czechy, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

604
Wazon secesyjny Austro-Węgry, Czechy, Karlove Vary,
firma Ludwig Moser i Synowie, ok. 1910
Cena wywoławcza. 3 400 zł

605
Paterka biedermeier szkło białe i przezroczyste; wys. 14 cm;
Śląsk?, Czechy?, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

606
Wazon szkło; wys. 14,6 cm;
sygn. na spodzie: EXBOR / CZECHOSLOVAKIA
Czechy, firma Exbor, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

607
Wazon szkło opalizujące w odcieniach zieleni; wys. 12 cm;
Klostermu¨hle, Loetz Witwe, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł