Henryk WANIEK (ur.1942)
Nr katalogowy408
Salamandry, 1971
olej, deska; 50,5 x 58,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: HENRYK WANIEK / 1971. OLEJ / 60 X 50 / SALAMANDRY oraz opis ołówkiem
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Marek KWIATKOWSKI (ur. 1930)
Nr katalogowy412
Karczma w Suchej
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: M. Kwiatkowski
sygn. l. d.: M. Kwiatkowski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Nr katalogowy415
Informel, 1960
olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: Kantor
sygn. p. d.: Kantor
Cena wywoławcza.
210 000 zł
160 000 zł
Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Nr katalogowy416
Spacer o zachodzie słońca, 2015
olej, płótno; 117 x 125 cm;
sygn. l. d.: J Żołyniak
sygn. l. d.: J Żołyniak
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Nr katalogowy419
Obraz 2414 - Rybokarty - Requiem dla PGR-u, 1999
olej, płyta; 69 x 100 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ. 2414/99.;
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Leokadia BIELSKA-TWORKOWSKA (1901-1973)
Nr katalogowy421
Martwa natura
olej, tektura; 33 x 51 cm;
sygn. p. d.: L. Bielska
sygn. p. d.: L. Bielska
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)
Nr katalogowy423
Pejzaż, 1954
olej, tektura; 40 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Br / KIERZKOWSKI / 1954.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)
Nr katalogowy425
Portret mężczyzny - nieokreślonego przemysłowca łódzkiego (Ludwika Geyera?), 1962
olej, płótno, 160,5 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Krawczyk 62 r.
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Marek SUŁEK (ur. 1963)
Nr katalogowy426
White z serii: Stories, 2008
technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 180 x 130 cm;
sygn. na dole: Sułek
sygn. na dole: Sułek
Cena wywoławcza.
3 500 zł
2 500 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy427
Pejzaż żółty, 1979
olej, płótno; 93 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: H. PŁÓCIENNIK 79
sygn. l. d.: H. PŁÓCIENNIK 79
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Szymon ZIAREK (ur. 1985)
Nr katalogowy429
Zakłopotane zakażenie wrażliwością, 2012
olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie:
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Nr katalogowy1401
Portret, 1998
technika własna, papier; 37,5 x 27,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik / 1998
Cena wywoławcza.
1 400 zł
1 200 zł
Nikołaj NIKOŁAJEWICZ SOŁOMIN (XX w.)
Nr katalogowy1402
Wiosna w lesie, 1973
olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą
opisany na odwrocie cyrylicą
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Krystyna LIBERSKA (1926-2010)
Nr katalogowy1404
Pierrot z papugami, 1986
olej, płyta; 29 x 22 cm;
sygn. i dat p. d.: LK86
sygn. i dat p. d.: LK86
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Stanisław DAWSKI (1905-1990)
Nr katalogowy1406
Kompozycja
olej, tektura; 40 x 27 cm;
sygn. p. d.: Dawski;
sygn. p. d.: Dawski;
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Agnieszka PRAXMAYER (ur. 1964)
Nr katalogowy1408
Capri - Grotta Azzurra
olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: 20.II.2004 / Ag. Praxmayer
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jerzy DMITRUK (ur. 1960)
Nr katalogowy1410
Pogodny dzień
z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2012
olej, płótno; 56,5 x 72,5 cm;
olej, płótno; 56,5 x 72,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)
Nr katalogowy1412
Białe miasto na Gargano, 2008
akryl, papier gruntowany; 33 x 41 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR
sygn. l. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Nr katalogowy1414
Tesalia, 2008
sygn. l. d.: SZPUNAR
sygn. l. d.: SZPUNAR
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Nr katalogowy501
Fuga na blachę i ultramarynę, 1965
blacha, tworzywo sztuczne, 73 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: mbogusz
sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza.
10 000 zł
9 500 zł
Salvador DALI (1904-1989)
Nr katalogowy502
Anioł zwycięstwa
brąz, kamienna podstawa; wys. całkowita: 16 cm; wys. rzeźby:11,6 cm;
na krawędzi nr odlewu 1101 (odlew wtórny)
Cena wywoławcza.
3 500 zł
602
Szklanica
szkło krysztalowe, szlifowane, wys. 16,5 cm;
Polska?, 1 poł. XX w.
Polska?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
604
Wazon secesyjny
Austro-Węgry, Czechy, Karlove Vary,
firma Ludwig Moser i Synowie, ok. 1910
Cena wywoławcza.
3 400 zł