Henryk SAJDAK (1905-1995)
Nr katalogowy106
Polana Chochołowska w Tatrach
akwarela, karton; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: H. Sajdak
sygn. p. d.: H. Sajdak
Cena wywoławcza.
900 zł
1 400 zł
Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Nr katalogowy108
Żydzi studiujący Torę
pastel na podrysowaniu ołówkiem, papier;
30 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Artur/ Markowicz / Kraków
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Józef MEHOFFER (1869-1946)
Nr katalogowy111
Projekt dekoracji ściennej ze Zmartwychwstałym Chrystusem
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, tektura fakturowana;
49,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Józef Mehoffer (przed konserwacją)
Cena wywoławcza.
6 000 zł
5 000 zł
M. DEMCZUK (XX w.)
Nr katalogowy113
Dom przy ul. Gęsiej w Warszawie, 1932
kredka, akwarela, gwasz, papier;
45,5 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Jerzy Rene GROSZANG (1929-2004)
Nr katalogowy115
Mauzoleum Izraela Poznańskiego na Nowym Cmentarzu Żydowskim w Łodzi
akwarela, papier; 58 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Groszang
sygn. p. d.: Groszang
Cena wywoławcza.
4 600 zł
Marek SZWARC (1892-1958)
Nr katalogowy117
Kobieta z kotem, 1949
piórko, sepia, akwarela, papier;
36 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Władysław SKOCZYLAS (1883-1934)
Nr katalogowy122
Motyw z Kazimierza
akwarela, gwasz, ołówek, papier,
95 x 65 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
60 000 zł
45 000 zł
Berthe ART (1857-1934)
Nr katalogowy123
Martwa natura z paletą, 1885
olej, płótno; 72 x 103 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Art 1885
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Józef JAROSZYŃSKI (1835-1900)
Nr katalogowy127
Pejzaż z końmi uciekającymi przed niedźwiedziem
olej, płótno; 54 x 74 cm
sygn. u dołu: Jaroszyński
sygn. u dołu: Jaroszyński
Cena wywoławcza.
8 900 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy129
Bitwa pod Kutnem, 1939
olej, płótno; 115 x 150 cm
sygn.p. d.: Jerzy Kossak/ Kutno/ 1939
Cena wywoławcza.
50 000 zł
47 000 zł
Charles Garabed ATAMIAN (1872-1947)
Nr katalogowy130
Śniadanie w ogrodzie
olej, tektura; 44 x 34 cm;
sygn. p. d.: ATamian
sygn. p. d.: ATamian
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Bronisława RYCHTER JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy131
Wiejskie podwórko, 1918
olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. i dat. l. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA. 1918.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 200 zł
Józef RAPACKI (1871-1929)
Nr katalogowy132
Wiosna, 1904
olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. l. d.: JÓZEF RAPACKI / 1904 ROK
Cena wywoławcza.
90 000 zł
70 000 zł
Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)
Nr katalogowy133
Martwa natura
olej, sklejka, 60,8 x 48,5 cm;
dedykacja autorska p. g. oraz sygnatura: T. Cybulski
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Stefania MORAWSKA-ORDYŃSKA (1882-1968)
Nr katalogowy134
Martwa natura
olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. l. d.: St. Ordyńska / Paris
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 200 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy135
Żółte róże w wazonie z porcelanową figurką
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. z prawej: A. Karpiński
sygn. z prawej: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
9 000 zł
7 000 zł
Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)
Nr katalogowy137
Nad rozlewiskiem
olej, płótno; 53,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk;
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)
Nr katalogowy140
Pejzaż, przed 1939
olej, płótno; 50 x 60,5 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza.
8 000 zł
W. HERMANN (XIX/ XX w.)
Nr katalogowy143
Pejzaż
olej, płótno dublowane; 75 x 114,5 cm;
sygn. l. d.: W. Hermann
sygn. l. d.: W. Hermann
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)
Nr katalogowy146
Widok z okna krakowskiej pracowni
olej, tektura; 48 x 74 cm;
sygn. p. g.: Olga Boznańska
sygn. p. g.: Olga Boznańska
Cena wywoławcza.
80 000 zł
70 000 zł
Krystyna WRÓBLEWSKA (1904-1994)
Nr katalogowy147
Portret kobiety, 1942
olej, płyta, 70 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kr. Wróblewska 1942
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy149
Dziewczynki z kotami, 1917
olej, płótno, 70,5 x 78 cm,
sygn. p. g.: Vlastimil Hofmann 1917
Cena wywoławcza.
70 000 zł
55 000 zł
Malarz nieokreślony rosyjski (XIX/XX w.)
Nr katalogowy150
Przeprawa na Dniestrze
olej, płótno; 59 x 106 cm
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955) i pracownia
Nr katalogowy153
Napad wilków, 1945
olej, tektura; 37 x 52 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1945;
Cena wywoławcza.
5 500 zł
5 200 zł