Nr katalogowy: 426

Marek SUŁEK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 426

White z serii: Stories, 2008

technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 180 x 130 cm;
sygn. na dole: Sułek
Cena oferowana 2 500 zł