Nr katalogowy: 1402

Nikołaj NIKOŁAJEWICZ SOŁOMIN (XX w.)

Nr katalogowy: 1402

Wiosna w lesie, 1973

olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą