1822
Pierścionek z diamentem diament w starym szlifie brylantowym
o masie ok. 0.65ct (VS/F),
złoto pr. 585, masa całkowita 1.970 g
Cena wywoławcza. 8 000 zł

901
Stolik - niciak eklektyczny drewno: dąb, mahoń;
wys. 73,5 cm, szer. 56,5 cm, głęb. 42 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

902
Stolik art deco sosna, fornir - orzech, karpa orzechowa;
56,5 x 86 x 86 cm.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

903
Biurko art deco sosna, sklejka, fornir - orzech; 77 x 145 x 76 cm.
Polska, 1 poł. lat 30 XX w.
Cena wywoławcza. 5 600 zł

904
Barek modernistyczny orzech; 65,5 x 79,5 x 46 cm.
Europa Środkowa, lata 30. - 40. XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

905
Stół klasycyzujący konstrukcja - mahoń, fornir - orzech; 78,5 x 395,5 x 151 cm.
Europa Zachodnia, Anglia (?), podstawy 1 ćw. XX w.,
blat po poł. XX w.
Cena wywoławcza. 8 300 zł

906
Szafka biedermeierowska mahoń; 73 x śr. 39,7 cm.
Polska (?), 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

907
Stół w stylu neobaroku holenderskiego dębina, fornir - orzech, intarsje - brzoza podpalana, barwiona;
77,5 x śr. 109,5 cm.
Europa Zachodnia, Holandia (?), po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

908
Serwantka klasycyzująca konstrukcja - sosna; fornir - brzoza karelska;
141,5 x 80 x 49 cm.
Polska (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

909
Para foteli klasycystycznych orzech; 93,5 x 60 x 58 cm.
Polska (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

910
Stół neorokokowy konstrukcja - dębina, fornir - palisander;
73 x 155 x 99 cm;
Europa Zachodnia, Niemcy, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena oferowana 2 300 zł

911
Kanapa rokokowa sosna; 112,5 x 236 x 78 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w. i XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

912
Konsola klasycystyczna konstrukcja - dębina, fornir palisander, róża,
jawor; 73,5 x 76,5 x 41,2 cm.
Holandia (?), pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 400 zł

913
Komoda rokokowa sosna, fornir - orzech, intarsje - orzech,
śliwka; 87,3 x 126 x 63 cm.
Niemcy (Południowo-wschodnie?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł

1901
Stolik o gry konstrukcja - sosna, buczyna;
fornir - śliwka, czereśnia i inne drewna owocowe;
Polska, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł