Nr katalogowy: 1407

Marian FIGIEL (ur. 1949)

Nr katalogowy: 1407

Martwe ptaki, 1999

akwarela, papier; 23,3 x 32,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Figiel 99