Nr katalogowy: 1409

Małgorzata JENTA - DMITRUK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 1409

Drzewa na białej ścieżce, 2013

olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: M. JENTA - DMITRUK 2013