Tadeusz RYBKOWSKI (1846-1926)
Nr katalogowy154
Rok 1915 w Galicji
olej, płótno; 36 x 51 cm;
sygn. i opis p. d.: Tadeusz Rybkowski / "Rok 1915 w Galicyi"
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
Malarz NIEOKREŚLONY (XIX W.)
Nr katalogowy158
Hetman Stefan Czarnecki
olej, płótno; 163 x 70,5 cm;
kopia obrazu Brodero Matthisena z 1659 roku
znajdującego się obecnie na Zamku Królewskim w Warszawie
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)
Nr katalogowy162
Ecce Homo
olej, płótno dublowane; 82 x 67 cm
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Jan WYNANTS (1632-1684) - krąg
Nr katalogowy164
Scena rodzajowa ze sztafażem
olej, płótno; 73 x 97 cm
Cena wywoławcza.
16 000 zł
MENZ (XIX w.) [Max von MENZ (1824-1895)?]
Nr katalogowy166
Wdowi grosz, 1850
olej, płótno; 79 x 68 cm;
sygn. i opis l. d.: 18 Menz. 50/ Mu¨nchen
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Malarz nieokreślony (XIX w.)
Nr katalogowy168
Matka Boża z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane; 77 x 62,5 cm
Cena wywoławcza.
8 300 zł
Malarz nieokreślony (XVIII w.)
Nr katalogowy170
Scena przed chatą
olej, płótno dublowane; 41,5 x 37 cm;
na odwrocie fragment nalepki z odręcznym opisem
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Malarz nieokreślony (XIX w.)
Nr katalogowy1101
Grenadier
olej, deska; 35 x 27 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie
sygn. p. d.: nieczytelnie
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Marian NOWICKI (1904-po1939)
Nr katalogowy1103
Biała bluzka, 1945
olej, tektura; 15 x 11 cm;
sygn. p. d.: M. Nowicki / Linz 1945
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Charles Garabed ATAMIAN (1872-1947)
Nr katalogowy1105
Kurnik, 1932
olej, tektura; 24,5 x 32 cm;
sygn. p. d.: ATamian
sygn. p. d.: ATamian
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Alojzy SIWECKI (1912-1988)
Nr katalogowy1106
Zaprzęg przed gospodarstwem
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: ASiwecki
sygn. p. d.: ASiwecki
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Janusz TRZEBIATOWSKI (ur. 1936)
Nr katalogowy1107
Nad czerwoną strugą
olej, płótno; 45 x 50 cm;
w załączniku odwrocie oprawy z nalepką z TPSP
w Krakowie z informacją o pracy i autorze
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Henryk SAJDAK (1905-1995)
Nr katalogowy1109
Pejzaż tatrzański
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: H. Sajdak
sygn. p. d.: H. Sajdak
Cena wywoławcza.
900 zł
Jan SZOPIŃSKI (1893-1971)
Nr katalogowy1111
Bukiet kwiatów
olej, płyta; 47,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie szkic kompozycji wielopostaciowej przed chatą
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Józef KRZYŻAŃSKI (1898-1987)
Nr katalogowy1112
Cerkiew
olej, tektura; 33 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: Józef Krzyżański 1939?
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 300 zł
Herman WAGNER (XX w.)
Nr katalogowy1113
Kogut i kury
olej, płótno; 60,5 x 80,5 cm;
sygn l. d.: słaboczytelnie
sygn l. d.: słaboczytelnie
Cena wywoławcza.
2 100 zł
Victor STRAUSS (1862-1937)
Nr katalogowy1115
Pejzaż górski
olej, płótno; 50 x 51 cm;
sygn. l. d.: W STRAUSS
sygn. l. d.: W STRAUSS
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Eduard von HAGEN (1834-1909)
Nr katalogowy1117
Portret dziewczynki w różowej sukience
olej, płótno dublowane, 65,5 x 48 cm;
sygn. p. g.: E. v. Hagen 1889
sygn. p. g.: E. v. Hagen 1889
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Ch. NISMAT (XIX/XX w.)
Nr katalogowy1119
Miasteczko
olej, płótno; 63,5 x 48 cm;
sygn. l. d.: Ch. Nismat
sygn. l. d.: Ch. Nismat
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Tadeusz SZEWCZYK-BARWECKI (1912-1999)
Nr katalogowy1121
Potyczka, 1919
akwarela, papier; 18,5 x 331,5 cm (w świetle oprawy);
data p. d.: Sierpień 1929 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Józef Wincenty KRUSZEWSKI (1853-1920)
Nr katalogowy1123
Kolejka
tusz, akwarela, papier; 34,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn p. d.: J. Kruszewski
sygn p. d.: J. Kruszewski
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Malarz nieokreślony (XX w.)
Nr katalogowy1125
Motyw z Krosna, 1940
olej, sklejka; 42 x 57,7 cm;
sygn. p. d.: Butytir? Emil Krosno 1940
Cena wywoławcza.
800 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Nr katalogowy1126
Kwitnące jabłonie
olej, tektura; 25 x 35 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Cena wywoławcza.
1 400 zł
1 400 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Nr katalogowy1127
Wenecja
olej, tektura; 48,7 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: R. Bratkowski
sygn. l. d.: R. Bratkowski
Cena wywoławcza.
2 500 zł