Nr katalogowy: 1405

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1405

O zachodzie słońca, 2003

akryl, płótno; 46 x 55 cm; sygn. i dat. na odwrocie: JACEK MARKUNAS/ ŁóDŹ 2003 R