Nr katalogowy: 425

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

Nr katalogowy: 425

Portret mężczyzny - nieokreślonego przemysłowca łódzkiego (Ludwika Geyera?), 1962

olej, płótno, 160,5 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Krawczyk 62 r.