Nr katalogowy: 1408

Agnieszka PRAXMAYER (ur. 1964)

Nr katalogowy: 1408

Capri - Grotta Azzurra

olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: 20.II.2004 / Ag. Praxmayer