Nr katalogowy: 428

Magdalena PELA (ur. 1989)

Nr katalogowy: 428

Z cyklu: Plaża, 2016

akryl, kredka, płótno; 100 x 120 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Magdalena Pela / z cyklu "Plaża" / 2016 r