Nr katalogowy: 408

Henryk WANIEK (ur.1942)

Nr katalogowy: 408

Salamandry, 1971

olej, deska; 50,5 x 58,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: HENRYK WANIEK / 1971. OLEJ / 60 X 50 / SALAMANDRY oraz opis ołówkiem