Nr katalogowy: 427

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 427

Pejzaż żółty, 1979

olej, płótno; 93 x 65,5 cm;
sygn. l. d.: H. PŁÓCIENNIK 79