Nr katalogowy: 1123

Józef Wincenty KRUSZEWSKI (1853-1920)

Nr katalogowy: 1123

Kolejka

tusz, akwarela, papier; 34,5 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn p. d.: J. Kruszewski