Nr katalogowy: 167

Malarz nieokreślony polski (XVIII/XIX w.)

Nr katalogowy: 167

Matka Boża z Dzieciątkiem

olej, płótno dublowane; 21,5 x 17,2 cm;
na odwrocie napis ukryty pod krosnem: WIDZIAŁ