Nr katalogowy: 1116

Szczepan ANDRZEJEWSKI (1892-1950)

Nr katalogowy: 1116

Chałupa, 1939

olej na podrysowaniu ołówkiem, tektura; 51 x 41 cm;
sygn. i dat. l. g.: Andrzejewski 39