Nr katalogowy: 1104

Mieczysław ORACKI-SERWIN (1912-1977)

Nr katalogowy: 1104

Martwa natura z kwiatami, 1940

olej, tektura; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Oracki-Serwin 1940